Kancelářská židle (křeslo) Calypso
Kancelářská židle Calypso
Kancelářské židle Calypso mají ve své výbavě synchronní mechanismus (změna polohy sedáku a opěráku zároveň) s možností fixace v jakékoliv poloze, možnost nastavení síly protiváhy dle tělesné hmotnosti, výškové nastavení sedáku, anatomicky tvarovaný sedák kancelářské židle, oboustranně čalouněný opěrák samonosnou síťovinou, výškově stavitelné područky, univerzální kolečka na koberec i tvrdou podlahu. Barva sedáku je vždy černá, barva opěráku dle nabídky.
Hlavní výhody:
- synchronní mechanika
- fixace v kterékoliv poloze
- anatomicky tvarovaný sedák
- stavitelné parametry
- područky
- prodyšná síťovina
- univerzální kolečka
Parametry
| Záruka | 3 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 50-54,9 cm |
| výška židle - filtr | 99-109,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 46-50,9 |
| šířka židle - filtr | 61-68,9 |
| nosnost - filtr | 91-120,9 kg |
| Šířka židle | 61 cm |
| Výška sedáku | 45-55 cm |
| Šířka sedáku | 50 cm |
| Hloubka sedáku | 50 cm |
| Výška opěráku | 53 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 17 kg |
Ke stažení
Montážní návod
(jpeg, 152.1 kB)






