Kancelářská židle Claude
Kancelářská židle Claude
Kancelářská židle Claude je vhodná pro manažery. Židle opatřená látkou na opěráku i sedáku s dlouhou životností. Opěrka hlavy lze výškově nastavit a také bederní opěrka je stavitelná a to výškově a hloubkově. Područky této židle jsou stavitelné výškově, v ose dopředu a dozadu, v ose k sedáku a od sedáku a otáčením do stran s měkčenou horní částí. Sedák židle se dá posouvat hloubkově. Kvalitní synchronní mechanika s možností nastavení tuhosti houpání. Kříž vyroben z leštěné hliníkové slitiny. Kolečka jsou univerzální pro všechny typy podlah. Na výběr z barev (černá, modrá, šedá).
Hlavní výhody:
- ergonomická a pohodlná židle Claude
- kříž je vyroben z hliníkové slitiny
- celá židle je čalouněná kvalitní a odolnou látkou
- kolečka jsou univerzální pro měkké i tvrdé podlahy
- kvalitní plynový píst zaručuje výškové nastavení sedícího
- synchronní mechanika s možností nastavení úhlu sedáku a opěráku a s nastavením protiváhy sedícího
- sedák má možnost hloubkového nastavení
- bederní opěrka je nastavitelná hloubkově i výškově
- područky židle jsou stavitelné výškově, v ose dopředu a dozadu a otáčením do stran
| Záruka | 2 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 50-54,9 cm |
| výška židle - filtr | 110-120,9 cm |
| nosnost - filtr | 131 a více kg |
| Výška židle | 115-128 cm |
| Výška sedáku | 45-55 cm |
| Šířka sedáku | 52 cm |
| Hloubka sedáku | 48-54 cm |
| Výška opěráku | 57 cm |
| Nosnost | 150 kg |
| Hmotnost židle | 24 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 25 kg |


