Kancelářská židle 1040 ERGO Antistatic (ESD)
Kancelářská židle 1040 MEK ERGO C Antistatic (ESD)
Kancelářská pracovní židle konstruovaná tak, aby odváděla statickou elektřinu z pracoviště s přítomností elektronických komponentů a těkavých chemikálií. Všechny součásti židle, včetně speciální látky a koleček, jsou vodivé. Provedený atest CATAS 13/95, protokol 35904/1, měřený odpor: 0,1 MW, standardní odstín potahu - tmavě šedá (antracit), ocelová chromovaná báze. Nosnost 150 kg, záruka 24 měsíců.
Hlavní výhody:
- antistatické komponenty židle
- ocelová chromovaná báze
- nosnost 150 kg
- nastavitelný úhel mezi sedákem a opěrákem
Parametry
| Záruka | 2 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 45-49,9 cm |
| výška židle - filtr | 99-109,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 51-59,9 |
| šířka židle - filtr | 54-60,9 |
| nosnost - filtr | 91-120,9 kg |
| Výška židle | 91--108 cm |
| Šířka židle | 57,5 cm |
| Hloubka židle | 50 cm |
| Výška sedáku | 45-58 cm |
| Šířka sedáku | 49 cm |
| Hloubka sedáku | 45 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost židle | 9,9 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 10,9 kg |
