Kancelářská (lékařská) židle (křeslo) Eko Medical
Kancelářská (lékařská) židle (křeslo) Eko Medical
EKO je precizně zpracovaná zdravotnická židle. Sedák i opěrák jsou čalouněny a na výběr je řada potahových látek. Základem židle je pětiramenný chromovaný kříž. za příplatek lze židle objednat s opěrným kruhem pro nohy nebo s různě vysokými písty. Židle je určena pro lékaře a sestry do ordinací, laboratoří a podobně.
Hlavní výhody:
- příznivá cena
- chromovaný kříž a píst
- nosnost 100 kg
- volitelná velikost pístů
- volba doplňků (písty, kolečka, kříž, aretační kruh)
Parametry
| Záruka | 2 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 45-49,9 cm |
| výška židle - filtr | 88-98,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 41-45,9 |
| šířka židle - filtr | 54-60,9 |
| nosnost - filtr | 91-120,9 kg |
| Výška židle | 81-94 cm |
| Šířka židle | 60 cm |
| Hloubka židle | 60 cm |
| Výška sedáku | 44-56 cm |
| Šířka sedáku | 45 cm |
| Hloubka sedáku | 41 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Hmotnost židle | 11 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 12 kg |