Kancelářská (lékařská) židle Torino
Kancelářská (lékařská) křeslo (židle) Torino
TORINO je kancelářská židle určená pro lékaře a sestry. Sedák i opěrák židle jsou čalouněny a čalounění lze vybrat z mnoha variant. Plasty židle jsou v šedém provedení včetně pětiramenného plastového kříže a krytu plynového pístu. Židle může být vybavena područkami, pevnými nebo nastavitelnými. Mechanika židle může být šroubová nebo synchronní s aretací v pěti polohách a s nastavením protiváhy. TORINO je určeno pro lékaře a sestry do ordinací, laboratoří apod.
Hlavní výhody:
- nosnost 120 kg
- šedý plastový kříž a kryt pístu
- výběr potahových látek
- doplňky k výběru ( područky, bederní opěrka, kolečka a kříž)
- pohodlná a kvalitní židle
- výběr židlových mechanik
Parametry
| Záruka | 2 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 45-49,9 cm |
| výška židle - filtr | 99-109,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 51-59,9 |
| šířka židle - filtr | 54-60,9 |
| nosnost - filtr | 91-120,9 kg |
| Výška židle | 99-109 cm |
| Šířka židle | 60 cm |
| Hloubka židle | 60 cm |
| Výška sedáku | 44-56 cm |
| Šířka sedáku | 46 cm |
| Hloubka sedáku | 41 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost židle | 11 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 12,3 kg |