Jednomístné sofa křeslo Notre Dame 100
Jednomístné sofa křeslo Notre Dame 100
Elegantní jedomístné sofa Notre Dame 100 moderního designu a kvalitního provedení. Křeslo pro jednu osobu vhodné do bytových i komerčních prostor. Křeslo stojí na chromových nohách. Nosnost křesla 120 kg.
Rozměr: 64,5x92,5x78 cm (VxŠxH)
Hlavní výhody:
- jednomístné
- elegantní
- moderní
- kvalitní
Parametry
| Záruka | 3 let |
|---|---|
| výška židle - filtr | 55-65,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 36-40,9 |
| šířka židle - filtr | 78 a více |
| nosnost - filtr | 91-120,9 kg |
| Výška židle | 64,5 cm |
| Šířka židle | 93 cm |
| Hloubka židle | 78 cm |
| Výška sedáku | 37 cm |
| Šířka sedáku | 61 cm |
| Hloubka sedáku | 55 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost židle | 22 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 24 kg |