HOBIS Strong Vložka šatní - pro skříň S 5 80 01- SVS 5 40
HOBIS Strong Vložka šatní - pro skříň S 5 80 01- SVS 5 40
Šatní policová vložka je vyrobena z kvalitního materiálu o síle 25 mm v různých barevných provedeních dle naší nabídky.
Hlavní výhody:
- kvalitní materiál
- snadná montáž
- vyrobeno v ČR
Parametry
| Šířka doplňku | 18 cm |
|---|---|
| Výška doplňku | 149 cm |
| Hloubka doplňku | 36 cm |
| Hmotnost s obalem | 12 kg |
| Záruka | 5 roky |
| filtr - hloubka skříně | 0-50,9 |
| filtr - šířka skříně | 77-99,9 |
| Výška skříně - sdružený | 151-190,9 cm |
