HOBIS Drive Skříň policová s dvířky D 3 80 04 - 80x111x42 cm
HOBIS Drive Skříň policová s dvířky D 3 80 04 - 80x111x42 cm
Skříňka s prosklenými dvířky je atraktivním i účelným nábytkovým dílem. Korpusy i police jsou laminované (18 mm), pohledová záda o síle 3 mm jsou vyrobena z HDF desek. Dveře jsou vybaveny kvalitním kováním s doživotní zárukou. Skříň je možno vybavit rektifikačními nohami ve 2 výškových variantách - 3 a 5 cm.
Hlavní výhody:
- kvalitní materiál
- dlouhá životnost
- záruka 5 let
Parametry
| Hmotnost s obalem | 41 kg |
|---|---|
| Záruka | 5 roky |
| Šířka skříně | 80 cm |
| Výška skříně | 111 cm |
| Hloubka skříně | 42 cm |
| filtr - hloubka skříně | 0-50,9 |
| filtr - šířka skříně | 77-99,9 |
| Výška skříně - sdružený | 151-190,9 cm |


