HOBIS Drive Skříň policová roletová D 3 80 07 L - 80x111x42 cm
HOBIS Drive Skříň policová roletová DZ 3 80 07 L - 80x111x42 cm
Nízká úložná skříňka je vybavena praktickým roletovým systémem uzavírání doprava. Korpusy a police jsou vyrobeny z laminovaných dřevotřískových desek o síle 18 mm, pohledová záda jsou z 3 mm HDF desek. Roletové dveře jsou na přední straně olepeny 2 mm hranou ABS, jsou vybaveny kvalitním kováním s doživotní zárukou. Pro ustavení skříně se používají rektifikační nohy s výškou 3 a 5 cm (umožňují vyrovnávat nerovnosti až o 2 cm). Včetně zámku.
Hlavní výhody:
- moderní design
- kvalitní materiál
- dlouhá životnost
- záruka 5 let
Parametry
| Hmotnost s obalem | 36 kg |
|---|---|
| Záruka | 5 roky |
| Šířka skříně | 80 cm |
| Výška skříně | 111 cm |
| Hloubka skříně | 42 cm |
| filtr - hloubka skříně | 0-50,9 |
| filtr - šířka skříně | 77-99,9 |
| Výška skříně - sdružený | 151-190,9 cm |


