HOBIS Drive Skříň policová rohová DR 2 P - 40x75x42 cm
HOBIS Drive Skříň policová rohová ukončovací DR 2 P - 40x75x42 cm
Dvoupolicová nízká rohová skříňka (levá) k samostatnému ustavení v místnosti pomocí rektifikačních noh (možno objednat) nebo k přiřazení k jinému nábytkovému dílu. Je vyrobená z laminovaných dřevotřískových desek silných 18 mm s pohledovými zády z HDF desek o tloušťce 3 mm.
Hlavní výhody:
- moderní design
- kvalitní materiál
- dlouhá životnost
- oblé hrany
- záruka 5 let
Parametry
| Hmotnost s obalem | 12 kg |
|---|---|
| Záruka | 5 roky |
| Šířka skříně | 40 cm |
| Výška skříně | 74 cm |
| Hloubka skříně | 40 cm |
| filtr - hloubka skříně | 0-50,9 |
| filtr - šířka skříně | 77-99,9 |
| Výška skříně - sdružený | 151-190,9 cm |
