HOBIS Drive Skříň policová otevřená D 5 80 80x185x40 cm (ŠxVxH)
Skříň policová otevřená D 5 80
Skříň D 5 80 je navrhována tak, aby vyšla co nejvíce vstříc požadavkům na kvalitu a variabilitu úložného prostoru s důrazem na pořizovací náklady. Materiál pochází výhradně z Evropské unie, a i proto poskytuje dokonalou záruku kvality. Záda, vyrobená z 3 mm silných desek HDF, jsou oboustranně pohledová, takže skříně mohou být použity jako prostorový dělící prvek. Skříň je vybavena 4 polohovatelnými 18 mm tlustými policemi, díky kterým lze prostor přizpůsobit podle Vašich představ. Základní výška úložného prostoru je přizpůsobena výšce standardního šanonu. Police jsou zabezpečeny proti náhodnému vysunutí. Pokud se rozhodnete pro umístění skříní na podlahu, nezapomeňte doobjednat rektifikační nohy. Na výběr jsou nohy o výšce 3 a 5 cm, viz nabídka níže. Skříně jsou dodávány v demontovaném stavu. Součástí každého balení je přehledný návod. Výběr dekoru dřeva viz nabídka níže.
Hlavní výhody:
- pevné police
- vstřícná cena
- pohledová záda
- funkčnost
- certifikace EU
- 5 let záruka
- snadná montáž
| Hmotnost s obalem | 45 kg |
|---|---|
| Záruka | 5 roky |
| Šířka skříně | 80 cm |
| Výška skříně | 185 cm |
| Hloubka skříně | 40 cm |
| filtr - hloubka skříně | 0-50,9 |
| filtr - šířka skříně | 77-99,9 |
| Výška skříně - sdružený | 151-190,9 cm |
