HOBIS Drive Skříň policová otevřená D 2 80 - 80x74x42 cm
HOBIS Drive Skříň policová otevřená D 2 80 - 80x74x42 cm
Nízká otevřená skříňka se 2 policemi. Je vyrobena z lamina silného 18 mm, záda má pohledová z HDF desek o tloušťce 3 mm. Skříňku lze v prostoru ustavit samostatně nebo ji začlenit k dalším nábytkovým prvkům. Skříň stojící na zemi se umísťuje na rektifikační nohy (možno objednat).
Hlavní výhody:
- moderní design
- kvalitní materiál
- dlouhá životnost
- záruka 5 let
Parametry
| Hmotnost s obalem | 21 kg |
|---|---|
| Záruka | 5 roky |
| Šířka skříně | 40 cm |
| Výška skříně | 74 cm |
| Hloubka skříně | 40 cm |
| filtr - hloubka skříně | 0-50,9 |
| filtr - šířka skříně | 77-99,9 |
| Výška skříně - sdružený | 151-190,9 cm |


