HOBIS Drive Skříň policová dvéřová D 3 80 01 - 80x111x42 cm
HOBIS Drive Skříň policová dvéřová D 3 80 01 - 80x111x42 cm
Praktická uzavřená policová skříň je vyrobena z lamina o tloušťce 18 mm s pohledovými zády o síle 3 mm (HDF desky). Dveře jsou opatřeny kvalitním kováním s doživotní zárukou, chrání je hrana ABS silná 2 mm. Skříň lze vybavit rektifikačními nohami ve 2 výškových variantách - 3 a 5 cm. Umožňují vyrovnávat nerovnosti až o 2 cm.
Hlavní výhody:
- kvalitní materiál
- dlouhá životnost
- záruka 5 let
Parametry
| Hmotnost s obalem | 39 kg |
|---|---|
| Záruka | 5 roky |
| Šířka skříně | 80 cm |
| Výška skříně | 111 cm |
| Hloubka skříně | 42 cm |
| filtr - hloubka skříně | 0-50,9 |
| filtr - šířka skříně | 77-99,9 |
| Výška skříně - sdružený | 151-190,9 cm |


