HOBIS Drive DVNT - Vložka spisová univerzální
Vložka spisová univerzální DVNT
Pro skříně D 2 80 XX vyjma roletových.
Hlavní výhody:
- přehledné rozdělení úložného prostoru
- záruka 5 let
Parametry
| Šířka doplňku | 76 cm |
|---|---|
| Výška doplňku | 33 cm |
| Hloubka doplňku | 31 cm |
| Hmotnost s obalem | 11 kg |
| Záruka | 5 roky |
| filtr - hloubka skříně | 0-50,9 |
| filtr - šířka skříně | 77-99,9 |
| Výška skříně - sdružený | 21-50,9 cm |
