Dílenská židle 1290 PU ASYN
Dílenská židle 1290 PU ASYN
Polyuretanová dílenská židle, asynchronní mechanismus, nastavitelná výška opěráku, plynový píst, nosnost s plastovou bází 120 kg nebo s chromovou bází 130 kg, záruka 24 měsíců.
Hlavní výhody:
- výběr plastová nebo chromová báze kříže
- možnost zvolit područky
- nosnost 120-130 kg
- asynchronní mechanismus
Parametry
| Záruka | 2 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 45-49,9 cm |
| výška židle - filtr | 99-109,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 51-59,9 |
| šířka židle - filtr | 54-60,9 |
| nosnost - filtr | 91-120,9 kg |
| Výška židle | 91--108 cm |
| Šířka židle | 57,5 cm |
| Hloubka židle | 50 cm |
| Výška sedáku | 45-58 cm |
| Šířka sedáku | 49 cm |
| Hloubka sedáku | 45 cm |
| Nosnost | 130 kg |
| Hmotnost židle | 9,9 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 10,9 kg |