Dílenská židle 1290 L MEK
Dílenská židle 1290 L MEK
Dílenská židle s bukovou překližkou na sedáku a opěráku, nastavitelný úhel opěráku, nastavitelná výška opěráku a hloubka sedáku, plynový píst, nosnost s plastovou bází 120 kg nebo s chromovou bází 130 kg, záruka 24 měsíců. Područky nelze montovat.
Hlavní výhody:
- výběr plastová nebo chromová báze kříže
- nosnost 120-130 kg
- nastavitelný úhel opěráku
- nastavitelná výška opěráku a hloubka sedáku
Parametry
| Záruka | 2 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 45-49,9 cm |
| výška židle - filtr | 99-109,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 51-59,9 |
| šířka židle - filtr | 54-60,9 |
| nosnost - filtr | 91-120,9 kg |
| Výška židle | 91--108 cm |
| Šířka židle | 57,5 cm |
| Hloubka židle | 65,5 cm |
| Výška sedáku | 45-58 cm |
| Šířka sedáku | 46 cm |
| Hloubka sedáku | 45 cm |
| Nosnost | 130 kg |
| Hmotnost židle | 9,9 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 10,9 kg |