Dětská studentská rostoucí židle Fuxo S-line
Dětská studentská rostoucí židle Fuxo S line NOVINKA
Velmi populární dětská židle na kolečkách pro zdravé a pohodlné sezení. Otočná židle Fuxo vyhovuje malým dětem, mladým teenagerům i studentům. Rostoucí polohu židle zajišťuje posun opěradla od sedadla směrem dozadu a opěradla směrem nahoru, manipulace je jednoduchá a rychlá. Sedák a opěrák židle je anatomicky tvarovaný. Výškové nastavení sedáku je umožněno pomocí značkového plynového pístu. Spodní část židle je vybavená šedým plastovým křížem a kolečky. Maximální zatížení do 100 kg.
Hlavní výhody:
- SKLADEM růžovo-fialová kombinace
- židle pro děti, teenagery, studenty
- optimální ergonomie
- značkový plynový píst
- jednoduchá manipulace
- pětiramenný kříž s pojezdovými kolečky
- možnost volby područek
Parametry
| Záruka | 5 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 45-49,9 cm |
| výška židle - filtr | 99-109,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 46-50,9 |
| šířka židle - filtr | 61-68,9 |
| nosnost - filtr | 91-120,9 kg |
| Výška židle | 84-106 cm |
| Šířka židle | 64 cm |
| Hloubka židle | 64 cm |
| Výška sedáku | 36-50 cm |
| Šířka sedáku | 46 cm |
| Hloubka sedáku | 46 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Hmotnost židle | 10 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 11 kg |
