CZ SK
Kategorie

Mechaniky Sedileta

Dynamika sezení

Správné a dynamické sezení má pozitivní vliv na kreativitu, produktivitu, motivaci a zdraví. Předchází jednostrannému zatížení. Neustále aktivuje a zachovává přirozené procesy těla. I výborná židle může poskytnout plný užitek pouze, pokud je správně nastavena a používána.

 

Synchronní mechanika SY

Mechanika SY zajišťuje ideální ergonomii sezení. Synchronní pohyb opěradla a sedáku židle zabezpečuje správnou pozici uživatele. Tuhost mechaniky lze nastavit dle hmotnosti uživatele. Dvěma pákami mechanismu se ovládá výška sezení a blokace opěráku vždy v jedné ze čtyř aretačních poloh. Výška opěradla se nastavuje systémem UP-DOWN.

 

Mechanika H

Mechanika je funkčním centrem křesel, kde opěradlo a sedák tvoří jednu kompaktní a nedělitelnou linii. Mechanika H zajišťujekomfort a správné sezení uživatele. Mechanismus lze nastavit dle hmotnosti uživatele. Pomocí aretační páky lze nastavit plovoucí pohyb opěradla židle, nebo zablokovat sklon opěradla v pěti pozicích.

 

Asynchronní trojpáková mechanika AS

Mechanika AS nabízí uživateli možnost nastavit si sezení na židli přesně tak, jak mu vyhovuje. Pomocí tří pák mechanismu je možné nastavení výšky sezení a také nezávislé nastavení úhlu sedáku a opěráku včetně aretace ve zvolené poloze. Výška opěradla se nastavuje systémem UP-DOWN. Další možností této mechaniky je možnost nastavení tlaku opěradla dle hmotnosti uživatele.

 

Asynchronní trojpáková mechanika ASN

Pomocí tří pák mechanismu je možné nastavit výšku sezení, úhel opěradla a nezávisle na opěradle i úhel sedáku. Výška opěradla se nastavuje aretačním šroubem.