CZ SK
Kategorie

Mechaniky Peška

 

Synchronní mechanika s váhovou regulací
zajišťuje ideální ergonomii sezení. Synchronní pohyb opěradla a sedáku židle zabezpečuje správnou pozici uživatele. Úpravy náklonu se provádějí nejčastěji pomocí páčky na okraji sedáku. Mechanismus s převodem má obvykle možnost nastavení protiváhy (protitlaku pružiny), která v režimu uvolnění sklonu opěráku, vytváří protitlak. Šroub nastavení protiváhy je nejčastěji na spodní straně sedáku.

 

Synchronní mechanika s posuvem sedáku a váhovou regulací
zajišťuje ideální ergonomii sezení. Synchronní pohyb opěradla a sedáku židle zabezpečuje správnou pozici uživatele. Úpravy náklonu se provádějí nejčastěji pomocí páčky na okraji sedáku. Mechanismus s převodem má obvykle možnost nastavení protiváhy (protitlaku pružiny), která v režimu uvolnění sklonu opěráku, vytváří protitlak. Šroub nastavení protiváhy je nejčastěji na spodní straně sedáku. Mechanika umožňuje posuvu sedáku v rozmezí 5 cm.

 

Mechanismus houpací H1 s váhovou regulací
houpání s nastavitelnou silou protiváhy a aretací v základní poloze pomocí jediné páky, tato páka současně ovládá výškové nastavení (plynový píst). Síla protiváhy se nastaví širokou plastovou maticí na spodní straně sedáku.

 

Mechanismus houpací H2 s váhovou regulací
dvoupáková houpací mechanika s nastavitelnou silou protiváhy s 5 polohami blokace (jednou pákou ovládáme výšku židle, druhou páku ovládáme aretaci židle). Síla protiváhy se nastaví širokou plastovou maticí na spodní straně sedáku.